çevre danışmanlığı, ankara çevre danışmanlık firmaları, çevre danışmanlık firmaları, çevre firmaları, çevre şirketleri, çevre danışmanlığı, ankara çevre danışmanlık, çevre danışmanlık hizmeti, ankara çevre firmaları, ankaradaki çevre danışmanlık firmaları

Çevre Danışmanlığı ve Atık Yönetimi

ÇEVTAŞ, T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Yeterlik Tebliği Kapsamında, “Çevre Danışmanlık Firması Yeterlik Belgesi” ile Çevre Mevzuatları kapsamında EK-1, EK-2 ve Kapsamdışı listesinde yer alan faaliyet ve tesisler için, Çevre Danışmanlığı ve Atık Yönetimi Hizmeti’lerini mühendislerden oluşan tecrübeli kadroyla sağlamaktadır.

Çevre Danışmanlığı hizmetimizi aylık bir verilen bir hizmet olarak değil, aksine ciddiyetle ele alınması gereken ve işletmelerin her zaman yanında olacak bir süreç olarak görmekteyiz.

Bu bilinçle, Türkiye çapında danışmanlığını yaptığımız tesislerin her zaman yanında olarak eksiklik ve ihtiyaçlarını belirliyor, gerekli aksiyonları alarak Çevre Mevzuatlarınca sorunsuz bir şekilde faaliyet göstermelerini sağlıyoruz.

Çevre Danışmanlığı Hizmet Yeterlik Belgesi

Çevre Danışmanlığı Hizmet Yeterlik Belgesi

Çevre Danışmanlık Hizmeti Nedir?

Çevre yönetmelikleri çerçevesinde görev aldığı işletmenin çevreye zarar vermemesini sağlamak amacıyla sorumluluk üstlenmektedir. Düzenli olarak denetim gerçekleştirmek ve çevreye zararlı atıkların yönetilmesini sağlamak da görevleri arasındadır.

Çevre Danışmanlık Hangi Tesisler için Zorunludur?

Çevre Danışmanlık Hizmeti; Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği’nin kapsamında yer alan EK-1 ve EK-2 listesinde belirtilen faaliyet ve tesisler için zorunlu bir gerekliliktir.

Hizmetlerimiz