Kurumsal

Konu Başlıkları

Kurumsal;

Hakkımızda;

ÇEVTAŞ, 2007 yılında Ankara’da kurulmuş, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından ÇED süreçleri ve Çevre izin yönetim hizmetleri için yetkilendirilmiştir. ÇED için “93 Numaralı Yeterlik Belgesi”ne ve Çevre İzinleri için  “Çevre Danışmanlık Yeterlik Belgesi”ne sahiptir. Dinamik yapısıyla mühendislik çözümleri, danışmanlık ve çevreci projeler sunan bir şirkettir.

Yenilenebilir enerji ve çevre dostu projeleri başta olmak üzere, teknolojik yenilikleri takip ederek müşterilerine özelleştirilmiş, güncel ve verimli çözümler sunar. Müşteri memnuniyetini, kaliteyi ve sürdürülebilirliği ön planda tutarak, profesyonel ve deneyimli ekibiyle projeleri titizlikle yönetir. Her projenin aşamasında yüksek kalite standartlarına ulaşarak müşteri ve iş ortaklarının beklentilerini karşılar.

Türkiye’nin iş deneyimi açısından en zengin çevre şirketlerinden biri olarak, özel sektör, kamu kurum ve kuruluşları, ulusal ve uluslararası firmalara mühendislik, projelendirme ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Şirketimiz, en uygun çözümleri en hızlı ve en ekonomik yollarla sunarken, çevresel etkileri en aza indirgeyen yöntemleri tercih etmektedir. Bu yaklaşımıyla, güvenilirlik, saygınlık, istikrar ve liderlik değerlerini her sektörde temsil etmeyi hedeflemekte, biriktirdiği bilgi birikimi ve yüksek müşteri memnuniyeti sayesinde sektörde değerli bir konuma sahiptir.

Kalite standartlarından ödün vermeden hizmetlerini sürdüren firmamız, çevresel duyarlılık ve sürdürülebilirlik ilkelerini ön planda tutarak faaliyet göstermektedir. Ulusal ve uluslararası düzeyde öncü bir şirket olma vizyonuyla, üstün sorumluluk ve kalite anlayışıyla hareket ederken, sürdürülebilir bir çevre oluşturma amacını her daim güncel tutmaktadır.

ÇEVTAŞ, sektörel bilinirliği ve sağladığı yüksek müşteri memnuniyeti ile sektördeki lider konumunu pekiştirmekte ve bu değerlerle faaliyetlerine devam etmektedir.

İncelemek istediğiniz konu başlığına tıklayınız.